محسن حسن زاده در گفتگو با خبرنگار مهر درباره دیدار روز جمعه تیمش برابر آذرخش هرمزگان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: تیم سوهان محمد سیما در مسیری رو به رشد قدم برمی‌دارد و برای ما بی اندازه مهم است که این روند را با کسب یک پیروزی دیگر تداوم بخشیم و از امتیاز میزبانی در دیدار پیش رو استفاده کنیم.

وی افزود: گرچه تیم آذرخش هرمزگان در انتهای جدول رده بندی قرار دارد اما به هیچ عنوان خود را از پیش، برنده نمی‌بینیم و نگاه ما به تیم آذرخش، نگاه به یک تیم انتهای جدولی نیست و در لیگ برتر تیم ضعیفی وجود ندارد.

سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم گفت: بازیکنان سوهان محمد سیما توجهی به رتبه حریف در جدول ندارند و به آذرخش به چشم یک رقیب جدی و محکم نگاه می‌کنند و ملاک قرار دادن رتبه یک تیم، تنها یک فریب است بنابراین باید با تمام قوا و بدون این که در برابر چه تیمی به میدان می‌رویم، مقابل رقیبان حاضر شویم.

حسن زاده بیان داشت: در بازی‌های خانگی، حضور تماشاگران قمی کمک بزرگی به تیم ما می‌کند و از هواداران دعوت می‌کنم که روز جمعه در کنار تیم سوهان محمد سیما باشند. هدف ما شاد کردن دل آن‌ها است و هدف مشترک همه ما پیروزی است که در سایه همبستگی و حمایت، به این هدف می‌رسیم.

وی عنوان کرد: اتفاق خوب در داخل مجموعه، انگیزه و نشاطی است که بازیکنان ما در تمرینات دارند و این موضوع حتی در روزهایی که تمام بازیکنانمان را در اختیار نداریم و خلأهایی وجود دارد، پوشش داده می‌شود. این انگیزه هم نزد بازیکنان باتجربه ما که بزرگ و الگوی دیگران هستند دیده می‌شود و هم بازیکنان جوان ما برای میدان دیدن شانس دارند و نگاهی یکسان به همه بازیکنان وجود دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *